Bize Ulaşın - 0532 262 89 60 - info@pashaporthotel.com - Tesis İçi Salgın Tedbir Planı

HAKKIMIZDA

pasha1Pasha Port Hotel & Restaurant,Çeşme’nin göz bebeği Paşa Liman’ında Temmuz 2015 de ilk misafirlerini ağırlamaya başlamıştır.

3 Katlı bir taş bina yapısı olan otelimizde 11 farklı oda tipi bulunmakatadır.Paşa Limanı yamacına konumlu otelimizin, havuz katında 6 odası,Giriş katında 1 odası ve üst kat da 4 odası bulunmaktadır.

İsmi üzerinde Ardıç Mahallesi olarak geçen bulunduğumuz bölge, bitki örtüsü olarak Ardıç,Sakız ve Limon ağaçları başta olmak üzere yöremize ait muhtelif ot ve bitkilerle kaplıdır.

Sabahları cırcır böceklerinin ve kuş seslerinin cıvıltıları ,muhteşem bitki örtüsünden gelen kokular eşliğnde uyanmanın keyfine burada varacaksınız.

Pasha Port’un konumu günün her saatini farklı duygular içinde geçirmenize olanak verir.

Yöreye ait tarlalarda yetiştirilen domates,salatalık,yeşillikler ve köy yumurtaları..

Kendi imalatımız ev yapımı reçellerimiz,

Sertifikalı Ardahan yöresinden balımız, farklı lezzet ve tatlarda yöre peynirleri ,

Her güne özel bir ekstra ikramımızdan oluşan kahvaltımızı hem kendi imalatımız olan ekmeklerimiz hem de kara fırından yeni çıkmış bol tahıllı ekmekler eşliğinde tadabilirsiniz.

pasha2Gün içinde tost ve sandviç çeşitleri,salatalar,kendi imalatımız olan köfte ve hamburgerler,spagetti çeşitlerini tavsiye ederiz.

Pasha Port Hotel’de akşam 20,00 den önce teraslarımız da ki yerinizi almanızı şiddetle öneririz.

Soğuk içecekleriniz eşliğinde, Güneşin Sakız Adası Dağlarından süzülüşünün ve gökyüzünün aldığı renk cümbüşünü yazılar ile anlatabilmek maalesef mümkün değil.

Bu arada Pasha Port Hotel ,Yeşil Otel Konseptinde dizayn edilmiş ve çevreye duyarlılık konusunda Otelcilik Sektöründe öncülük etmiştir.Otelimiz Yenilenebilir Enerji Olan Hava Kaynaklı İsveç Ürünü Nıbe Isı pompası ile merkezi sistem ısıtılıp,soğutulmaktadır.Tüm odalarımızda bulunan Fan Coil üniteler ile odanızın olması gereken ortam sıcaklığını ayarlayabilirsiniz.Klimalı sistemlerde olduğu gibi hatlarda gaz değil soğuk veya sıcak su dolaşımı olduğundan özellikle uyurken farkı çok daha iyi anlayabileceksiniz.

Otelimizde tüm dış ve iç aydınlatmalarımızda LED tasarruflu ampuller kullanılmaktadır.Sıcak suyumuz Solar Thermal destekli ,sıcak su ısı pompaları ile kapalı devre,son derece hijyen koşullarda verilmektedir.